نازل های دستگاه مه پاش به دلیل دارا بودن منافذ بسیار ریز و کمتر از 1 میلیمتر باعث می شوند آب خروجی به صورت مه خارج شده که سبب می شود بستر نیز خیس نگردد، زیرا در صورت وجود آب روی خاک و گیاهان، میعان انجام نمی شود. پیچاندن و نصب شیر اتوماتیک باید به صورت دستی انجام گیردو نیازی به استفاده از آچار نمیباشد. بعلاوه نیازی به روشن و خاموش کردن سیستم ندارید. مه پاش های خانگی با سیستم کم فشار کار میکنند و نیازی به برق ندارند. شما حتی می توانید با خرید بهترین نوع لوازم یدکی کارواش های خانگی، کارای این دستگاه را از قبل بهتر کنید. اگر شما نیز قصد دارید تا در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به خرید و استفاده از بهترین انواع مه پاش صنعتی داشته باشید می توانید این فرصت طلایی را از دست نداده و از همین وب سایت پیش روی خود، اقدام به خرید و ثبت سفارش داشته باشید. این کیت، از 8 حباب ساز و شیلنگ ها و اتصالات لازم برای قلاب کردن آنها در بالای گلدان ها و کانتینرها تشکیل شده است.
 
در این صورت می توانید سیستم آبیاری باغچه تان را به صورت خودکار در یک ساعت مشخص از روز فعال کنید و در بازه زمانی تعیین شده، باغ را آبیاری نمایید. این شیلنگ ها را می توان در فضای باغ، از بین گل ها و گیاهان عبور داد. با تهیه و نصب یک تایمر آبیاری استاندارد، و کنترل دقیق برنامه آبیاری گیاهان خود، می توانید نهایت بازدهی را از محصولات خود کسب نمایید. کنترلر هانتر NODE-100 قابلیت کارکرد و برنامه پذیری آسان می باشد. همچنین از کانکتورهای شیلنگ رشته ای و معتبری برخوردار است که باعث می شوند این کیت، انعطاف پذیری لازم را برای کاربردهای مختلف داشته باشد. لوله های فرعی از جنس پلی اتیلن بوده و قطر خارجی آن ها معمولا 16 ميلي متر است. این کیت شامل 50 فوت لوله (که برای آبیاری یک باغ کوچک کافی است)، 5 نازل و چندین سه راهی برای اتصال و نگه داشتن نازل ها در باغ است.
 
 
با این حال فقط از 8 حباب ساز تشکیل شده است. آب پاش ها از طریق بست های پلاستیکی خاردار، در مکان دلخواه و در نزدیکی گیاهانی که می خواهید آبیاری کنید و در طول شیلنگ اصلی نصب می شوند. مهم است که بدانیم چه مقدار آب و چه گیاهانی مورد نیاز است، زیرا اشباع بیش از حد خاک می تواند منجر به اثر معکوس و تخلیه خاک شود. خدمات کوپله و شاسی:تمام شاسی ها،فولادی بوده و از کوپلینگ های استاندارد استفاده شده،ضد زنگ و رنگ شاسی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات انتخاب شده.کوپلینگ دارای حفاظ می باشد. هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه آبیاری صحیح، باید در نظر داشته باشید که محصولات مختلف به مقادیر متفاوتی آب نیاز دارند. در حالت کلی سیستم های سرمایش تبخیری همچون مه پاش در مناطق گرم و خشک، بازدهی بیشتری دارند چرا که در این مناطق رطوبت نسبی کم است و تبخیر باعث می شود گرمای بیشتری را از محیط جذب کرده و باعث خنکی بیشتری می شود.
 
و در نهایت باید گفت که سیستم های آبیاری قطره ای خانگی، به حفظ و نگهداری کمی نیاز دارند. تنها چیزی که در این کیت وجود ندارد، تایمر است که باید آنرا جداگانه بخرید. این کیت بی نظیر دارای 20 نازل مه پاش، 10 قطره چکان قابل تنظیم و 10 آبپاش است. این کیت های برتر برای سوار کردن بهترین سیستم های آبیاری قطره ای با توجه به موارد اشاره شده فوق، ایده آل هستند. این ابزار کوچک کار بسیار بزرگی را انجام میدهد. در واقع، بسیاری از ساکنان تابستانی چندین محصول را به طور همزمان در گلخانه ها می کارند. برای استفاده از نازل ها در مرغداری ها بهتر است از نازل شماره 3 و 4 استفاده شود. همچنین با درنظر گرفتن آب پاش های مناسب گیاهان، می دانید که هر کدام دقیقا در هر ساعت چقدر آب دریافت می کنند. لازم به ذکر است که شیر اتوماتیک باید همیشه به صورت افقی نصب شود. آب پاش ها با بست های خاردار نصب می شوند که به صورت دستی وارد شیلنگ توزیع آب می شوند. به هنگام مواجهه با گرفتگی نازل ها در دستگاه مه پاش گلخانه، به هیچ عنوان اشیای نوک تیز وارد سوراخ نازل نکنید، چون سوراخ نازل دستگاه مه پاش گشاد شده و دیگر قادر به پودر کردن ذرات آب نخواهد بود.